ikinci el eşya satmak istiyorum

ikinci el eşya satmak istiyorum

25 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: Hayrettin IRMAK

Ankarada 2.El eşya satmak istiyorum

İkinci el eşya alımındaki tecrübemizi tüm alanlara yaydığımızı bilmenizi isteriz. Kullanılmış eşyalar için en çok alım ve satımı yapılanlar içerisinde ilk akla gelende zaten beyaz eşyalardır. Her evde birden fazla çeşitliliği olduğu için sektörde en çok dönen eşyalar Oda takımları, çekyatlar, koltuk takımları, mobilyalar, yatak odaları çocuk odaları, buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve fırınlar olmaktadır. Hal böyle olup hepimizin evinde de bu çeşitlilik olunca en çok eskiyen yada satılmak istenen eşyalar ikinci el  eşyalar olmaktadır.

Öztürk Ticaret olarak ikinci el eşya satmak istiyorum diyenlere biz satmak istediğiniz tüm eşyaları alıyoruz bunu zaten biliyorsunuz. Ama bazı insanlar direkt yazdıkları kelimenin olmasını ve onu görmek buna göre satış yapamak isterler ve bunda da son derece haklılar. Doğal olarak ikinci el eşya satmak istiyorum diyen sevgili halkımıza en iyi hizmeti ulaştırmak da bizim görevimiz. Beyaz eşyalarınızı mobilyalarınızı ev ofis büro eşyalarınızı elektronik eşyalarınızı satmak istediğiniz an sizlerin emrinizde olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Sizlere bir telefon mesafesinde olduğumuzu ve en hızlı şekilde istediğiniz adrese geleceğimizi söylemek istiyoruz.

Biz eşyalarınızı değerinde ve nakit olarak alıyoruz, hatta isterseniz kimseyi aramanıza ve konuşmanıza bile gerek yok,  0 (530) 823 77 60 mobil uygulamanız ile whatsapp aracılığı ile bize ikinci el eşya satmak istedikleriniz eşyaların resimlerini çekip yollayın, size hızlıca dönüp fiyat verelim. Memnun kalırsanızda gelip alalım.

 0 (530) 823 77 60