Eski Eşyaları Nasıl Satabiliriz

Eski Eşyaları Nasıl Satabiliriz

Eski eşyalar, kullandığımız ve artık bir köşeye atarak onlardan tamamen uzaklaştığımız eşyalardır. Bu eşyaları değerlendirmek ve onlardan bir gelir etme etmek önemli bir bütçe kaynağıdır.

Kullanılmış eşyaları değerlendirmek, bir ticari sektör haline gelmiş ve bu ürünlerin alım satımını yapmak için birçok dükkân faaliyet göstermektedir. Neredeyse her ilde ve ilçede bulunan bu dükkânlara, sandık odası adı verilemektedir. Eskimiş ve işinize yaramayan bu eşyaları sandık odalarına götürdüğünüzde,  sandık odası çalışanları ürünlerin kısa bir incelemesi yapıldıktan sonra cazip fiyatlara satın alırlar. Bu cazip fiyatlarda bütçenize ek gelir imkânı sunmaktadır.

Eski eşyalarını satabileceğiniz bir diğer ortamda internettir. İnternette bulunan birçok web sitesi, bu tür ürünler için ilan oluşturmakta ev her gün binlerce kişiye gösterim sunmaktadır. Siz ürünlerinizi doğru şekilde listeleyip, ilan oluşturduktan sonra ürünleriniz birkaç gün içerisinde müşterisini bulacaktır.Web sitemizde eşylarınızı hızla satabilmeniz için ilan tanıtım yolu ile yada sitemizde kendini tanıtan ikinci el eşya alanlar ve ikinci el eşya satan kişiler ile irtibat kurmanız halinde elinizdeki eski kullanılmş eşyaları daha kolay bir şekilde satabilirsiniz.

Eski eşyalarınız satılmayacak durumda da olabilir. Bu durumda birçok marangozhane, bu ürünleri yenilemek ve satışını gerçekleştirmek için satın alacaktır. Eğer elinizde çalışmayan beyaz eşyalar ya da elektronik aletler varsa, bunları da yedek parça olara tamirhaneler satın alabilir. Yani eskidi diyerek bir kenara attığınız her ürünün bir alıcı vardır. Sizde Eski eşyaları nasıl satabilirim diye düşünmeyin en yakın sandık odasını veya ikinci el eşyaları değerlendiren dükkânları ziyaret edebilir ve internet üzerinden ilanlar açabilirsiniz. Yine web sitemizde yer alan ikinci el eşya alanlar ikinci el eşya satanlar ve spot eşya satanlar dışında Hurda eşya alanlar ve hurdaya çıkmış eşyalarınızı alanlarda bulunmaktadır.Sizin için değersiz olan şeyler başkaları için değerli olabilmektedir.

 

İkinci el eşyalarınızı piyasa değerinden satın alıyoruz.


Bizi aramadan eşyalarınızı satmayın.


0 530 823 77 60 – 0 312 312 13 64

 

Ankara kullanılmış eşya alan yerler

Eski Eşyaları Nasıl Satabiliriz” için 9 yorum

 • 16 Haziran 2012 tarihinde, saat 06:20
  Permalink

  Gerçekten çok kaliteli bir iş yapmışsınız.Teşekkür ederim.Artık bu siteyi ikinci el eşya konusunda takip edeceğim ve arkadaşlarıma tavsiye deceğim.

  Yanıtla
 • 19 Mayıs 2013 tarihinde, saat 21:50
  Permalink

  Merhaba ben Ordu Akkuş’ta çalışıyorum. benim de termo sifon elektrikli ocağım ve uydu alıcım var. bunu nasıl satabilirim banqa yardımcı olur musunuz?

  Yanıtla
 • 06 Şubat 2014 tarihinde, saat 01:24
  Permalink

  merhabalar ben birşey soracağım benım evımı kanalizasyon bastı ve ben o esyalardan kurtulmak istiyorum bu tür eşya alıyormusunuz?

  Yanıtla
  • 19 Nisan 2014 tarihinde, saat 23:22
   Permalink

   Bizi telefon ile arayıp gerekli bilgi verdiğinizde size yardımcı olabiliriz efendim.

   Yanıtla
 • 24 Aralık 2014 tarihinde, saat 23:12
  Permalink

  İstikbal lake beyaz masa ve suni deri sandalye takımım var masa açılınca 12 kişilik oluyor sandalye 6 adet mutfağıma büyük geldiği için kullanamadım 1 senelik ama kullanılmadı

  Yanıtla
  • 29 Aralık 2014 tarihinde, saat 22:26
   Permalink

   Elbette alırız Taner bey, yalnız telefon numarası bıraksaydınız sizi arayabilirdik. Yada siz bizi arayabilirsiniz. Hemen eşya hakkında gerekn görüşme yapılır.
   Teşekkürler.

   Yanıtla
 • 03 Nisan 2015 tarihinde, saat 17:48
  Permalink

  slm bende 2 adet eski çeyiz sandıgı var nasıl deyerlendirebilirim

  Yanıtla
  • 03 Nisan 2015 tarihinde, saat 23:46
   Permalink

   Çeyiz sandıklarının durumu nedir, tarihi veya antikamıdır ?

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Ara