ikinci el eşya fiyatları

ikinci el eşya fiyatları

28 Haziran 2012 Kapalı Yazar: Hayrettin IRMAK

Merhabalar sevgili ikinci el eşya ile ilgilenen ziyaretçilerimiz.

Bu makalemizde ikinciel eşyalar ve fiyatları ile alakalı kısa bir makale paylaşmak istiyorum. hepinizin de bildiği gibi ikinciel eşya birçoğumzun hayatının bir döneminden geçmiştir. Ya ikinci el eşya almışızdır yada ikinci el eşyalarımızı satmışızdır.Genel mantık hep aynıdır ikinci el eşya ekonomiktir 🙂

eski ve kullanılmış eşya seçiminde dikkat etmeliyiz. Öncelikle iyi bir piyasa araştırması yapmanızı ve daha sonra eşya alımı için sıkı bir pazarlığa girmeniz sizin yararınıza olur. Tabi bu arada illa ikinci el eşya değil o eşyanın sıfır mağaza fiyatlarınıda bilmenizde fayda var. Böylece eşyayı alırken ne derece pazarlık yapıp ne kadar kar edeyeceğinizide hesaplamış olacaksınız.

ikinci el eşya alırken dikkat etmeniz gerekenler ;

  • kullanılmış eşyanın fazla zarar görmemiş olması
  • kullanılmış eşyanın ilk bakışta diri olması
  • eşyanın benzerlerinden çok fazla farklı olmaması
  • taze ikinci el olan ürünlerde markalı ve garantisi bitmemiş olmasıda bir seçenek olabilir
  • güvenilir satıcılardan ikinci el eşya alınması
  • konuşarak ve tüm özellikleri sorularak alınması
  • muhakkak suretle ürünü kontrol edilmesi

 

Şimdilik aklıma gelenler bunlar tabi zamanla yeni kritik noktalarıda ekleyip sizlerle paylaşacağım.

Kullanılmış eşya olarak bilinen ama genel tabir ile ikinci el eşya olarak geçen bu eşyaları en çok kullanan kesim genelde bekar evleri ve aynı sayılacak öğrenci evleridir. ikinci el öğrenci eşyası ve ikinci el bekar eşyası olarakta popülerliğini korumaktadır. ikinci el eşya ile ilgili daha önceki yazılarımda da belirttiğim gibi sitemizi takip etmenizi ve tüm Türkiye de ikinci el eşya alanlar ve ikinci el eşyasatanları bunun yanında spot eşya alanlar ve spot eşya satanlar ıda daha doğrusu alanında en iyileri iyi olanları tecrübesi ile bulunduğu ilde halka iyi hizmet veren kişileri sizlere ulaştıracağız.

 

Yine buradaki en büyük amaç halka hizmettir. bizim referansımız ile bulunduğunuz ili temsil eden eşya alanları ve eşya satnaları bulmanı daha kolay olacak.

 

Ankara ikinci el eşya için

0 530 823 77 60 – 0 312 312 13 64