ikinci el eşya alanlar

ikinci el eşya alanlar

ikinci el eşya alanlar

ikinci el esya alanlar ankara kullanilmis esya alanlar ankara ikinci el esya alanlar ankara eski esya alanlar Ankara ikinci el eşya alanlar

Yıllardır Ankara da kullanılmış eşyalar üzerine alım ve satım işini profesyonelce yapmaktayız. Ankaramızın tüm ara sokaklarına kadar girip çıkıyor müşterilerimizin ellerinde bulunan her türlü kullanılmış eşyaları satın alıyoruz. Bizim işimiz sizleri mutlu etmektir. Sebebi her ne olursa olsun amacınız ikinci el eşya satmak ise bizim ile bağlantıya geçmelisiniz. Biz bu işi 30 yıla yakın bir süredir layıkı ile yapmaktayız. Her türlü ikinci el eşya, antika eşya, beyaz eşya, ofis eşyaları, büro eşyaları, fabrika eşyaları, restourant eşyaları,öğrenci ve bekar eşyaları gibi tüm kategorilerdeki eşyalarınızı satın alıyoruz.

Dediğimiz gibi eğer amacınız ikinci el eşya alanları aramak ve ikinci el eşyalarınızı bir an önce nakit olarak değerinden satmak ise bizimle irtibat kurmalısınız.Ankara nın tüm ilçelerinden, tüm semtlerinden ve tüm mahallelerinden her nevi ikinci el eşyanızı gelip sizin istediğiniz adresten satın alıyoruz.

Sadece bu kadar değil elbette, spot eşyalarınızıda aynı ikinci el eşyalarda olduğu gibi değerinden anında nakit ödeme işlemlerini yaparak satın alıyoruz. Yine spot eşya alanlar dediğinizde de biz sizin imdadınıza yetişiyoruz.

Bizi tercih edin ve karlı bir iş yapın. Ekonominize katkıda bulunun.

ANKARA’da İKİNCİ EL EŞYA UZMANI

Tel : (312) 312 13 64

gsm: (530) 823 77 60

İtfaiye Meydanı Anafartalar Mah.

Temmuz Sokak, 06050

Opera Ulus ankara, Turkey