Eryaman ikinci el eşya alanlar

Eryaman ikinci el eşya alanlar

05 Temmuz 2012 Kapalı Yazar: Hayrettin IRMAK

Ankaranın şehir merkezine biraz uzak olan güzide Merkez ileçelerimizden Eryaman  Sincan Fatih ve Etimesgut gibi yerlerde oturan ve ikinci el eşyalarını satmak isteyen müşterilemize elimizden gelenin en iyisini sunmak için hazırız. Eryaman ve Sincan tarafından Kullanılmış ikinci el eşyalarınızı , Eryamanda ikinci el mobilyalarınızı satmak için bizi aramanız yeterlidir.
Eryaman ikinci el eşya alanlar, Etimesgutta ikinci el eşya alanlar, fatih ikinci el eşya alanlar ve Sincanda ikinci el eşya alanlar  diyince akla ilk gelen firmalardan biride biziz.

ikinci el eşyalarınızı piyasa değerinden satın alıyoruz.Yapmanız gerekn şey çok basit aşağıda vermiş olduğumuz telefon numaraları ile bizi arayarak satmak istediğiniz ikinci el eşya mobilya halı vesaire her ne ise büyüklüğü farketmeksizin fiyatta anlaşılırsa gelip istediğiniz yerden eşyalarınızı alıyoruz. Eryamanın tüm etaplarına hizmet vermekteyiz. Aynı şekilde hizmet bölgelerimiz içerisinde Etimesgutun tüm mahalle ve semtleri, sincanın tüm mahalle ve semleri dahildir.

Irmak Mobilya Güler Yüz ve Kaliteli Hizmet Sunar.Bizi arayın karlı çıkın.

İletişim bilgilerimiz.

CEP 0 530 823 77 60

İŞ 0 312 312 13 64

ankarada eski eşyacı ,ankarada eski mobilyacı