İkinci El Televizyon

İkinci El Televizyon

30 Aralık 2014 Kapalı Yazar: Editör

İkinc El Televizyon

Ankara ve çevresinde yaşayan vatandaşlarımız için firmamız ikinci el eşya alım satımı yapmaktadır. Özellikle maddi durumu olmayan vatandaşlarımızın ev ihtiyacı noktasında televizyon gibi elektronik ürünler satışa sunulmaktadır. Bekar, çalışan, ofis sahibi ve ailelerin satmak istedikleri her türlü ikinciel televizyonlar alınmaktadır. Sizden aldığımız televizyonlar sıfır modellerine göre çok daha uygun fiyatlara firmamızda ikinci el eşya almak isteyen vatandaşlarımıza satışa sunulmaktadır.

Kullanılabilir durumda bulunan Led, LCD ve diğer televizyon çeşitleriniz firmamızın aldığı ikinci el ürün listesinde yer almaktadır. Sizlerde Ankara da ikinciel televizyon alanlar konusunda sağlam bir firma arıyorsanız bizi hemen 0530 823 77 60 ve 0312 311 00 93 numaralı telefonlarımız ile arayabilir ve satmak istediğiniz televizyon çeşitlerinden birini satın firmamıza satarak bütçenize katkı sağlayabilir yada eski televizyonunuzu değiştirebilirsiniz.

 Ayrıca elinizin altında bulunan ve her durumdaki kullanılabilir ikinci el eşyaları, halıları ve mobilyaları da firmamıza satabilirsiniz. Ürünleri nakliye veya kargo ücreti ödeyerek masrafa girmektense firmamızı arayarak randevu sistemi ile kapınıza kadar ekiplerimizi getirtip, yerinde satış hizmeti ile dilediğiniz fiyatta satabilirsiniz.