Keçiörende ikinci el eşya alanlar

27 Eylül 2012 Kapalı Yazar: Hayrettin IRMAK

 

Keçiörende  ikinci el eşya alanlar ve Keçiörende eski eşya alanlar diyince Tüm memnun müşterilerimiz bilir ve sizinde bilmenizi isterizki Güngör Mobilya sektörün en eski ve en tecrübeli firmaları arasına girmiştir.

Son yıllarda ikinci el eşyaların satılması herkesin değerlendirme amacı olarak kullandığı bir sektör olmuştur. Sizinde muhakkak ki bu şekilde ikinci el eski eşyalarınız bulunuyordur ve bu tip eşyalarınızı satmak istiyorsanız firmamız doğru adrestir.

Keçiörende İkinci el mobilya alanları yada ikinci el beyaz eşya alanları arıyor olabilirsiniz, biz Keçiörende aklınıza gelen her türlü ikinci el ev eşyasını,  ikinci el ofis büro eşyasını , ikinci el krom eşyalarınızı, ikinci el yurt malzemelerinizi , ikinci el cafe pastene malzemelerinizi, ikinci el kuaför malzemelerinizi yani her nevi ikinci el kullanılmış yada eski eşyalarınızı Öncelikle sizi düşünerek piyasa değerinden nakit olarak ücretini ödemek kaydı ile alıyoruz.

Keçiörende ikinci el eşya alımı yapan firmalar arasında bir çok Ankaralı hemşerimizi memnun etmiş olmanın gururunu yıllardır yaşıyoruz. İkinci el eşyacım olarak Bulunduğumuz ilin Ankara ve ilçelerinin beraberinde de semtlerinin hepsine ikinci el eşya alımı için siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

ikinci el eşyalarınızı satmak istiyorsanız ve Keçiörende ikamet ediyor yada Keçiörende iş yeriniz varsa mutlaka bizimle iletişime geçin.

İletişim numaralarımız.

 

Cep Telefonumuz : 0 530 823 77 60
Sabit iş Telefonumuz: 0 312 312 13 64