ikinci el eşya alanlar

ikinci el eşya alanlar

25 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: Hayrettin IRMAK

elbise alımı bitti

Web sitemizde ankara da ikinci el eşya alanlar deyince  2. el eşyalarını satmak isteyenlere hizmet vermek için kullanılmış ve eski eşyalarınızı almak için elimizden gelen en iyi hizmeti vermek için buradayız. Firmamızın temel amacı kullanılmış eşyalarınızı , kullanılmış mobilyalarınızı, ikinci el ev eşyalarınızı, ikinci el beyaz eşyalarınızı, çeyizlik eşyalarınızı, büro ve ofis mobilyalarınızı, ikinci el koltuk, ikinci el kanepe, ikinci el oda masa sandalyelerinizi satın almaktır.

ozdemir-ikinci-el-esya-alim-satim-yeri-ankara

2 el eşya mobilya alanlar  ulaşmak istediğinizde web sitemizi ziyaret etmeniz ve sizin ilgi alanınıza giren kategoriyi tıklamanız yeterli olacaktır. Genelde tüm kategorilerde telefon numaramız bulunmaktadır. isterseniz bize mobil telefonlarınızda bulunan whatsapp sohbet uygulaması aracılığı ile ikinci el eşyanızın resmini yollayabilir ve online olarak teklif alabilirsiniz.

İkinci el eşya işinde tecrübeli olan firmamız müşteri memnuniyeti garantisi ile en kaliteli hizmeti sunmayı ilke amaç edinmiştir.

nakit-2nciel-esya-alinir

Her hangi bir sebep sonucu, eski kullanılmış eşya alanlar ile iş yapmak durumunda kalırsanız biz burada olacağız, bir telefon mesafesindeyiz. Satmak istediğiniz mobilya yada ev eşyaları , oda takımları olsun ne olursa olsun gelip adresinizden sizi hiç bir zahmete sokmadan satın alıyoruz. Temel ilke sizin memnuniyetinizdir, siz memnun kalırsanız bizi tavsiye ederek çevrenize önerirsiniz ve bu da bizim için önemli olan hususlardan biridir.

 

İKİCİ EL ELBİSE SATMAK İÇİN LÜTFEN

AŞAĞIDAKİ NUMARA İLE GÖRÜŞÜN

Kullanılmış elbiselerinizi satmak için aşağıdaki numara ile iletişime geçiniz, mesajlarınıza malesef geri dönüş yapma şansımız olmuyor. İkinci el elbise alma firmamızın temel işi olmayıp sadece sizin mağdur olmadan eşyalarınızı satmanız için eklenmiş bir numaradır. Dediğimiz gibi ikinci el eşya almak ve kullanılmış eşya almak asıl işimizdir.

İKİNCİ EL ELBİSECİ

Mükremin KORKMAZ

CEP 0 532 602 96 63 – İŞ 0 312 310 02 58