Ankara Spot Eşya Alanlar

24 Mart 2012 Kapalı Yazar: Hayrettin IRMAK

Spot eşya, ticari sektörün doğurduğu doğal sonuçlardan biridir. Orijinal ve sıfır ürünlerin ucuz fiyatlara satıldığı firmalara spor eşya mağazası denmektedir.

Spot eşyalar nasıl temin edilir ve neden ucuzudur sorusuna verilecek cevapta oldukça basittir. Ünlü markaların temsilcisi olan mağazalar, yıllık satış kotalarını doldurmakta güçlü çektiği zamanlarda, ellerinden kalan malları spot ürün mağazalarına maliyeti fiyatına satarlar. Bu sayede hem ünlü marka temsilcileri, mağazalarının ceza almasını engeller hem de temsilcisi olduğu markayı kaybetmezler.

da ucuz aldığı ürüne çok az bir kar koyarak halka satar. Buda müşterilerin daha uygun fiyatlara sıfır ve garantili ürünler almasına olanak sağlamaktadır. Yeni ev düzecek olan çiftler, bu sayede büyük kazanç sağlayabilirler. Çünkü her alınan üründe büyük farklar oluşur bunların toplamında a binlerce lira kar elde etmek mümkündür.

Spor eşya mağazalarında hangi ürünler bulunur diye soracak olursanız cevap çok basittir. Aklınıza gelebilecek her türlü ev malzemesi bu mağazalarda mevcuttur. Beyaz eşyalardan tutunda televizyonlara, mobilyalara, nevresim takımlarına kadar birçok alanda satış yapılmaktadır.

Spot eşya mağazaları, her ilin belli bölgelerinde mevcuttur. İnternet üzerinden de spot eşyalara ulaşabilir ve temin edebilirsiniz. Kredi kartı ve taksitli ödeme seçenekleri de bu mağazalarda mevcuttur.

Spot eşyalar Sıfır eşyalardır ve aynen bir distribitör bayiden aldığınız şekilde garantli şartları geçerlidir. Bazen insanlar kuşku duymaktadırlar spot eşya alıyoruz ama garantisi varmıdır nedir diye. Kesinlikle kuşkunuz olmasın. neden bukadar ucuza satıyor derseniz ;

Spot eşyacılar ürünlerini acil paraya sıkışan mağazaların yada kişilerin elinde bulunan sıfır ürünleri fırsattan yararlanarak nakit olarak ucuz fiyata elırlar ve böylece düşük kar marjı ile kullanıcılara satarlar. Satın alınan ürünler sıfırdır ve kutularında paketleri açılmamış vaziyettedir.

diye aklımıza hep gelir ama aslında spot eşya alan yerlerde vardır.

Bir beyaz eşya yada mobilya aldınız çeyizlik daha kutusunda duruyor sıfır. Aa acilen paraya sıkıştınız !!! İşte burada spotçular devreye girior ve sizin sıfır eşyanızı size hemen nakit para ödeyerek alıyor en kısa sürede ufak bi kar ekleyerek bekleyen müşterilerine satıyorlar.

Bu kadar açıklamadan sonrada şimdide spot eşyalarını satmak isteyen halkımız için telefonlarımızı ekliyelim.

İkinci el eşyamı yada spot eşya satıyorsanız


Önce Bizi arayın


0 530 823 77 60 – 0 312 312 13 64