iran Halısı Alanlar Deyince Doğru Adres

iran Halısı Alanlar Deyince Doğru Adres

23 Ekim 2015 Kapalı Yazar: Göktürk MG

İran Halısı Alan Yer

Tecrübe ve uzmanlığın bir arada olduğu 60 yılı aşkın sektör geçmişimiz ile satmak istediğiniz tarihi değeri olan halılarınızı satın alıyoruz. Baba yadigarı yada atalarınızdan kalan sizin için önemli olan ama satmak zorunda kaldığınız zaman kıymetini bilen bir firma ile çalışmak isteyeceksiniz ve bu sizin en doğal hakkınızdır. Özdemir Ticaret olarak biz inanın antika halı alımı konusunda çok titiz davranarak halılarınızı inceleyerek satın alıyor ve yine ona sizin kadar değer verecek başka bir inasana ulaştırıyoruz.

Bizi aramadan antika halınızı satmayın

 

İşin özü, sizin için değerli olan halılarınıza sizin kadar önem veriyoruz. Ankara da iran halısı alanlar deyince bizim ile yolunuzun kesişmesini ve sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilmeyi umuyoruz. Satmak istediğiniz antika halılarınız için lütfen bizi aramaktan ve aklınıza takılanları sormaktan çekinmeyiniz. Firmamız bir çok şekilde size yardımcı olabilmektedir. İsterseniz hemen bu konunun altında bulunan iletişim formu aracılığı ile satmak istediğiniz halılar hakkında bize biraz deya verebilir ve unutmadan sylemek istiyorum konuya muhakkak telefon numaranızıda ekleyin, numaranız asla 3. şahızlarla paylaşımaz ve hemen silinir, daha sonra biz sizi arayalım ve siziz ile konuşalım ve zahmetsiz bir şekilde işlemlerinize yardımcı olalım.

Antika halı ve eşya satmak artık öyle sandığınız kadar zor değil. İsterseniz bizi hiç aramayın, işi kesinleştirmeden kimse ie konuşmak istemiyorumda diyebilirsiniz. İşte bu şekilde düşünen müşterilerimiz içinde whatsapp uygulaması ile hızlı şekilde hizmet veriyoruz. Yapmanız gereken çok kolay, mobil hattımız whatsapp desteklidir numaramıza satmak istediğiniz tarihi değeri olan iran halısı, bünyan halısı, tarihi ve antika olan halılarınızın resmini yollayın, uzman ekibimiz inceleyip sie en doğru fiyatı iletsin ve sizin ile sonuca göre iletişim kuralım. Böylece memnun bir ticaret yapmış olalım.

WhatsApp