İkinci El ve Antika Halı Alan yer

İkinci El ve Antika Halı Alan yer

07 Ocak 2015 Kapalı Yazar: Editör

Ev dekorasyonunda kullanılan eşyalar arasında yer alan perdeler, evin her bölümüne farklı bir hava katmaktadır. Birçok desen ve çeşide sahip olan perdeler ile ilgili olarak zaman içerisinde yıpranma ve eskimeye yüz tutabilirler. Kullanılabilir durumda olan ama yenisi ile değiştirilmek zorunda kalan perdelerinizi çöpe atmaktansa yenisi ile değiştireceğiniz zaman maddi destek sağlaması adına İkinci El ve Antika Halı Alan yer olan firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Ankara ve çevresinde hizmet veren firmamız ev ortamında bulunan mobilyadan beyaz eşyaya, elektronik eşya , halı ve kilimlere kadar kullanılabilir durumda olan ürünlerinizi firmamıza getirebilirsiniz. Satacağınız ürünler ile eviniz ortamında maddi destek sağlayabilirsiniz. Getireceğiniz ürünler sizi zorlayacak durumda ise, bu sefer firmamız yerinde alım ile sizi yormadan eviniz ortamından eşyaları almaktadır.

Halı konusunda yılların verdiği tecrübe ile sizlerin isteklerini doğru karşıladığımızı düşünüyoruz. Her hangi bir sebep dolayısı ile evinizde , iş yerinizde, ofisinizde bulunan tarihi değer taşıyan antika halı kilim tarzı eşyalarınızı satmak isterseniz size en iyi şekilde yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. Daha öncede antika halı alımı ile ilgili bir makale yazmıştık. Konunun hassasiyetini ve ciddiyetini kavrayan personelimiz ile doğru alışverişi yapacağınıza emin olun. Sizin için değerli olan her şey bizim içinde değerlidir.

Bulunduğumuz sektörde 30 yılı aşkın zamandır antika eşyalar ve ikinci el eşyalarının alımı satımı konusunda ticaret yapmaktayız. Gelişen teknoloji ile birlikte internet ortamında web sitelerimiz ile halkımıza elimizden glediği kadar yardımcı olmaya çalışıyoruz. Size bir telefon kadar yakın olduğumuzu söylemek isteriz. ikinci el eşya satmak istiyorsanız bize o kadar hızlı ve kolay ulaştırabileceğiniz bir yol var ki şaşırırsınız. Eğer akıllı telefon kullanıyorsanız , akıllı telefonlarda bulunan ücretsiz bir uygulama olan Whatsapp messenger aracılığı ile bizim mobil numaramız olan 0 530 823 77 60 hat aracılığı ile satacağınız antika yada ikinci el eşyanın fotoğranı yollayın, size hemen en doğru fiyatı verelim. Eğer siz de beğenirseniz iletişime geçer adresinize kadar gelip sizleri hiç bir zahmete sokmadan eşyalarınızı satın alırız.

whatsapp ile Antika eşya satın alanlar alan yerler