İkinci El Beyaz Eşya Satmak

İkinci El Beyaz Eşya Satmak

25 Temmuz 2020 Kapalı Yazar: Hayrettin IRMAK

Ankarada ikinci el beyaz eşya alanlar

İkinci El Beyaz Eşya Satmak istediğiniz anda Ankaranın ikinci el eşyacısı hizmetinizdedir. Kullanmakta olduğunuz Beyaz Eşyalar artık eskisi kadar gözünüze güzel görünmüyor mu ? yada eskisi kadar konforlu olmadıklarını mı düşünüyorsunuz ? Eski Özelliklerini yitirmeye mi başlıyor ? Eğer bu ve benzeri sorular aklınızda geziniyor ise artık o eşyalarınızı ikinci el beyaz eşya alanlar ile iletişim kurarak satmanızın zamanı gelmiş demektir.  Özdemir Ticaret olarak size bir çözüm sunuyoruz; İkinci el beyaz eşyalarınızı kapınıza kadar gelerek alıp piyasa değeri ne ise nakit olarak ödemeye ve sizin de yeni beyaz eşyalarınızı almanız için ekonominize katkıda bulunmanızı sağlayabiliriz.

Eskiyen buzdolabı,çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi tüm diğer ankastre beyaz eşyalarınızı da İkinci El Beyaz Eşya Satmak istediğiniz anda firmamız emrinize amadedir.  ikinci el bütün beyaz eşya sınıfına giren eşyalarınız anında nakit olarak alınır.

Bizim ile iletişime geçmeden lütfen beyaz eşyalarınızı satmayın. Hemen aşağıdaki numaradan bizi arayın yada whatsapp ile beyaz eşyalarınızın resimlerini yollayın.

cep telefonu whatsapp ile eşyaları satmak