Birlik Mahallesinden ikinci el eşya alanlar

Birlik Mahallesinden ikinci el eşya alanlar

16 Ağustos 2014 Kapalı Yazar: Hayrettin IRMAK

Birlik Mahallesinden ikinci el eşya alanlar

 

Ankara da uzun yıllardan bu yana en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmiş olan firmamız, Birlik mahallesinde oturan sakinler için kendilerini hiç yormadan adreslerinden gelerek ikinci el eski eşyalarınızı , kullanılmış mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı, elektronik eşyalarınızı, buzdolabı çamaşır ve bulaşık makinası gibi beyaz eşyalarınızı piyasa değerinden sizi zarara uğratmadan ve ödemesinide hemen nakit olarak yapmaktadır.

Birlik Mahallesinden ikinci el eşya alanlar 2

Birlik Mahallesinden ikinci el eşya alanlar İletişim sayfamızda bulunan numaralarımızdan yada bu sayfanın en altına eklemiş olduğumuz numaralardan bizi aradığınız andan itibaren sizi hiç bir şekilde yormadan kalan tüm işlermleri biz hallediyoruz. Kendi nakliye aracımız ile sizin belirttiğiniz adrese gelerek satmak istediğiniz eşyalarınızı gelip alıyor ve ödemesinide bildiğiniz gibi kapıda hemen yapıyoruz.

Sizin için artık değeri bulunayan eşyalarınız olabilir yada değiştirmek istediğiniz mobilyalarınız olabilir, veyahut da bütçenize katkıda bulunmak isteyebilirsiniz, bu durumda bizi aramanız yeterli olacaktır. Ankarada ikinci el mobilya alanlar ve ikinci el eşya alanlar dendiğinde inanın tecrübemiz ve güler yüzümüz ile size en iyi hizmeti sunmaktayız.

İletişim numalararımız ve adresimiz :

Tel : (312) 312 13 64

gsm: (530) 823 77 60

Mail : ankaraesya@gmail.com

İtfaiye Meydanı Anafartalar Mah.

Temmuz Sokak, 06050

Opera Ulus ankara, Turkey