Beşevler ikinci el eşya alanlar

Beşevler ikinci el eşya alanlar

19 Kasım 2014 Kapalı Yazar: Hayrettin IRMAK

 

Son yıllarda ikinci el eşyaların satılması herkesin değerlendirme amacı olarak kullandığı bir sektör olmuştur. Sizinde muhakkak ki bu şekilde ikinci el eski eşyalarınız bulunuyordur ve bu tip eşyalarınızı satmak istiyorsanız firmamız doğru adrestir.

Beşevler de ikinci el mobilya alanları yada ikinci el beyaz eşya alanları arıyor olabilirsiniz, biz Keçiörende aklınıza gelen her türlü ikinci el ev eşyasını,  ikinci el ofis büro eşyasını , ikinci el krom eşyalarınızı, ikinci el yurt malzemelerinizi , ikinci el cafe pastene malzemelerinizi, ikinci el kuaför malzemelerinizi yani her nevi ikinci el kullanılmış yada eski eşyalarınızı Öncelikle sizi düşünerek piyasa değerinden nakit olarak ücretini ödemek kaydı ile alıyoruz.

Beşevlerde ikinci el eşya alımı yapan firmalar arasında bir çok Ankaralı hemşerimizi memnun etmiş olmanın gururunu yıllardır yaşıyoruz. ikinci el eşyacım web sitesi olarak Bulunduğumuz ilin Ankara ve ilçelerinin beraberinde de semtlerinin hepsine ikinci el eşya alımı için siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

ikinci el eşyalarınızı satmak istiyorsanız ve Beşevlerde ikamet ediyor yada Beşevler de iş yeriniz varsa mutlaka bizimle iletişime geçin.

İletişim numaralarımız.

 

Cep Telefonumuz : 0 530 823 77 60

Sabit iş Telefonumuz: 0 312 312 13 64