ikinci el beyaz eşya satmak istiyorum

ikinci el beyaz eşya satmak istiyorum

10 Ocak 2018 Kapalı Yazar: Hayrettin IRMAK

Ankarada satmak istiyorum

ikinci el beyaz eşya satmak istiyorum

İkinci el eşya alımındaki tecrübemizi tüm alanlara yaydığımızı bilmenizi isteriz. Kullanılmış eşyalar için en çok alım ve satımı yapılanlar içerisinde ilk akla gelende zaten beyaz eşyalardır. Her evde birden fazla çeşitliliği olduğu için sektörde en çok dönen eşyalar buzdolapları, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri ve fırınlar olmaktadır. Hal böyle olup hepimizin evinde de bu çeşitlilik olunca en çok eskiyen yada satılmak istenen eşyalar beyaz eşyalar olmaktadır.

Öztürk Ticaret olarak biz satmak istdiğiniz tüm eşyaları alıyoruz bunu zaten biliyorsunuz. Ama bazı insanlar direkt yazdıkları kelimenin olmasını ve onu görmek buna göre satış yapamk isterler ve bunda da son derece haklılar. E doğal olarak ikinci el beyaz şeya satmak istiyorum diyen sevgili halkımıza en iyi hizmeti ulaştırmakda bizim görevimiz. Beyaz eşyalarınızı satmak istediğiniz an sizlerin emrinizde olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Sizlere bir telefon mesafesinde olduğumuzu ve en hızlı şekilde istediğiniz adrese geleceğimizi söylemek istiyoruz.

Biz eşyalarınızı değerinde ve nakit olarak alıyoruz, hatta isterseniz kimseyi aramanıza ve konuşmanıza bile gerek yok,  0 (530) 823 77 60 mobil uygulamanız ile whatsapp aracılığı ile bize ikinci el beyaz eşya satmak istedikleriniz eşyaların resimlerini çekip yollayın, size hızlıca dönüp fiyat verelim. Memnun kalırsanızda gelip alalım.

 0 (530) 823 77 60

ikinci el beyaz eşya satmak istiyorum

Bir önceki yazımız olan İkinci El Klima Alımı Yapanlar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.